En  Ua
Сінмедік ЛТД
Історія
Місія та цінності
Керівництво
Структура компанії
Виробництво
Партнери
Вакансії
На головну Мапа сайту Контакти
Компанія
Препарати
Дослідження
Консультація
Новини
Контакти
   Компанія
Компанія
ТОВ «Сінмедик ЛТД» - молода і динамічна компанія на фармацевтичному ринку України. Діяльність «Сінмедик» направлена на розробку фармацевтичних препаратів – генериків, що відповідають всім основним вимогам якості, безпеки і ефективності. Висока якість виробленої продукції здобула визнання споживачів і клієнтів і є перевагою «Сінмедик» на фармацевтичному ринку генериків.
Очолює компанію генеральний директор Манав Джассал.

«Сінмедик ЛТД»  активно вивчає потребу споживачів та розробляє плани по реєстрації та виведенню інноваційних генеричних продуктів, що максимально задовольнять їх потребу.

«Сінмедик» - відома і поважана компанія, що займається розробкою і виробництвом генериків. Свою продукцію «Сінмедик» продає більш ніж в 20 країнах світу.

Асортимент «Сінмедик» постійно поповнюється новими фармацевтичними препаратами завдяки розвитку виробництва.

Всі співробітники «Сінмедик» прагнуть розвивати свої професійні знання і беруть участь в різних програмах професійної підготовки і підвищення кваліфікації. При цьому особлива увага приділяється створенню сприятливої атмосфери в колективі і розвитку дружніх взаємин, які підтримуються і у вільний час. Окрім професійного і особистого зростання тих, хто працює у компанії, «Сінмедик», також піклується про поповнення кадрів, надаючи можливість розвитку перспективним та енергійним працівникам.
© 2007-2018 Synmedic Ltd. Всі права захищені
© Розробка сайту AMT
Поставити
запитання
Закрита
зона