En  Ua
Сінмедік ЛТД
Історія
Місія та цінності
Керівництво
Структура компанії
Виробництво
Партнери
Вакансії
На головну Мапа сайту Контакти
Компанія
Препарати
Дослідження
Консультація
Новини
Контакти
   Компанія      Місія та цінності
Місія та цінності

Місія “Сінмедик ЛТД”

Безмежна турбота про здоров’я!

Головною метою компанії “Сінмедик ЛТД” є сприяння здоров’ю населення через високу якість продукції, соціальну відповідальность та професійний людський капітал, що являється основою ведення бізнесу.

Компанія «Сінмедик ЛТД» гарантує якість своєї продукції на всіх етапах: розробки, виробництва та реалізації.

Наша компанія несе відповідальність перед суспільством, партнерами та співробітниками.

Мета “Сінмедик ЛТД”

Зайняти тверду позицію у десятці провідних генеричних фармацевтичних компаній по об’єму продаж в Україні, шляхом створення привабливого продуктового портфелю для партнерів та кінцевого споживача.

Досягнення позитивного сприйняття та визнання компанії “Сінмедик ЛТД” населенням України.

Забезпечення препаратами компанії “Сінмедик ЛТД” споживачів та інформаційною  підтримкою спеціалістів у всіх куточках країни через штат високопрофесійних медичних представників.

Участь у благодійній діяльності для забезпечення здоров’я людей.

Цінності “Сінмедик ЛТД”

Якість та професіоналізм
Самовіддана щоденна праця у всіх своїх починаннях, щоб всі партнери могли пишатися співпрацею з організацією, відомою своєю стабільністю, міцністю та провідною якістю продукції.

Люди та розвиток
Наша основна цінність – люди! Ми приділяємо величезну увагу навчанню своїх співробітників, підвищуючи їх професійний рівень. Наша команда – основа нашого успіху.

Ініціативність та творчість
Кожен співробітник має можливість проявити ініціативу, що не суперечить корпоративній культурі і буде відзначений за особисті досягнення. Компанія позитивно налаштована і намагається розвивати творчі здібності у роботі працівників.

Чесність та стабільність
Дотримання моральних норм і налагодження співпраці та ділових стосунків з клієнтами на чесних засадах - є щоденним лозунгом кожного працівника. Максимальна стабільность у домовленостях - це запорука довготривалої співпраці.

Довіра та відданність
Компанія ставить на важливе місце налагодження довірливих стосунків із своїми клієнтами, через відданість праці та своїм цінностям.

Досягнення та результати
Ми розуміємо, що досягнення високих результатів та ефективність роботи являються основою бізнесу компанії в цілому. Професіоналізм, результативність роботи та відповідальність за результати сприяють подальшому розвитку компанії та виконанню її місії.

© 2007-2018 Synmedic Ltd. Всі права захищені
© Розробка сайту AMT
Поставити
запитання
Закрита
зона