En  Ua
Сінмедік ЛТД
Поставити запитання
На головну Мапа сайту Контакти
Компанія
Препарати
Дослідження
Консультація
Новини
Контакти
   Консультація
Номер Ключове слово
Пошук питання
 
№ 97 Чи можна замінити клатінол пілобактом
Клатінол можна замінити В-клатінолом. В останьому - сучасна комбінація препаратів згідно останнім європейським рекомендаціям.
№ 96 Скажите пожалуйста можно ли у Вас купить припорат Офор, если нет в какой аптеке его можно купить, можно ли купить его без рецепта? Спасибо.
Добрый день! Препарат Офор можно купить только в аптеках. Звоните на аптечную справку для точной информации (067 со стационарного телефона).
№ 94 Где можно купить 180табл. протекона в ближайшее время?
Протекон есть в аптеках во многих городах Украины. Информацию, в какой именно аптеке он есть, узнайте на аптечной справке.
№ 90 Як правильно приймати таблетки "Протекон": до приймання їжі?, після?, разом із їжею? чи немає значення?
Вживається Протекон незалежно від прийому їжі.Це ніяким чином не впливає на біодоступність та ефективність Протекону. Дякуємо за питання.
№ 88 В "ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування ГІНЕКИТ(GINEKITUM)" вказано: Спосіб застосування та дози: Азитроміцин приймають по 1 г одноразово за 1 год до їжі або через 2 год після їжі. Секнідазол приймають одноразово по 2 г під час їжі, аби запобігти його подразнювальної дії на слизову травного тракту. Флуконазол приймають одноразово по 150 мг незалежно від прийому їжі. А на таблетка написано, что Азитроміцин за 30хв до їжи, або 2години після їжі. Секнідазол и Флуконазол за 30хв до їжі Так як правильно? Під час їжі або до їжі?? Та в якій послідовності??
Послідовність така: о 9-й ранку 1 табл. Секнідазолу, в 12 год - 1 табл. Секнідозолу, о 15 год - 1 табл. Флюконазолу, ов 18 год - 1 табл. Азитроміцину. Приймати, як вказано на блістері. Дякуємо за питання.
№ 86 Добрый день. Где в Киеве можно купить Верисин-24? Спасибо
Приобрести Верисин-24 можно в аптеке " Биокон" по ул.Б.Хмельницкого,37. Еще в аптеке " Хорошая аптека" по ул.Якира 2/4.
№ 82 А чим відрізняється препарат Клатінол від β-Клатінолу? Який із них ефективніший при лікуванні Н.Pylori?
Ці препарати відрізняються складом. Клатінол складається з лансопразолу, кларитроміцину та тінідазолу. В-клатінол сладається з пантопразолу, кларитроміцину та амоксициліну. Компоненти В-клатінолу є найбільш сучасними та єфективними і відповідають рекомендаціям Маастрихтського консенсусу - 3.
№ 81 Доброго Вам дня! Дуже Вам вдячний за відповідь на запитання №79. З Вашого дозволу поставлю в доповнення ще одне: на протязі якого часу можна перевірити наявність Н.Pylory в організмі після закінчення прийому β-Клатінолу. І як це краще зробити: здати на дослідження кров, чи слину, який аналіз більш об'єктивний? Дякую за відповідь.
Дякуємо за питання. Через місяць після закінчення лікування необхідно зробити контрольний тест на наявність H.Pylori. Для цього проводять дихальний тест або тест на наявність антитіл в калових масах. Ці два аналізи однаково інформативні, відрізняються ціною.
№ 79 Доброго Вам дня! У мене питання: за скільки часу до їжі потрібно вживати β-Клатінол і чи потрібно приймати додатково препарати із корисними бактеріями (наскільки я розумію, цей препарат "вбиває" не лише віруси)? Дякую за оперативну відповідь! З повагою Михайло
Дякуємо за питання. В-клатінол слід приймати до прийому їжі, не більш ніж за пів-години. До складу В-клатінолу входять 2 антибіотики: кларитроміцин та амоксицилін.Вони знищуть збудника виразкової хвороби - Х.пілорі. Як і всі антибіотики, вони діють на мікроорганізми. Діють і на збудників хвороб,і на нормальну флору. Після проходження курсу антибактеріальної терапії рекомендується прийом пробіотиків. З приводу їх призначень порадьтесь з лікуючим лікарем.
№ 74 Здравствуйте! После рентгена маточных труб доктор назначила Гафлокс400 по1т 2раза в день.На мой вопрос, что в инструкции максимальная доза 400мг 1!раз в сутки, она не отреагировала. Я пропила так 3 дня, потом меня начало подташнивать, я ей перезвонила, врач назначила по полтаблетки 2 раза в день на 4дня.Т.е.я пропиваю всю пачку за 7дней.Подскажите, не будет ли это передозировкой, ведь, я читала, при передозировке страдают почки? Или после внутриматочного вмешательства это правильно?
В некоторых случаях в послеоперационном периоде показано назначение Гафлокса в дозе 400 мг 2 раза в сутки. Необходимость данного вида терапии определяет лечащий доктор. Тяжелые заболевания печени не являются показанием к отмене препарата, а только требуют снижения дозы. Тошнота, которая возникает, может быть при приеме любого антибиотика.
 
< 1 2 3 4 5 6 7 >

© 2007-2018 Synmedic Ltd. Всі права захищені
© Розробка сайту AMT
Поставити
запитання
Закрита
зона