En  Ua
Сінмедік ЛТД
Події
Газета «Сінмедік»
На головну Мапа сайту Контакти
Компанія
Препарати
Дослідження
Консультація
Новини
Контакти
   Новини      Події      
10.11.07 
Минулий тиждень був насичений подіями у галузі гастроентерології. 7-9 листопода у Києві відбувся перший Український гастроентерологічний тиждень.Засідання відкрив Міністр охорони здорoв’я України Гайдаєв Ю.О.
 
Протягом трьох днів відбулися доповіді провідних науковців України та гостей із Росії та Ізраїлю.
 
       На конгресі була представлена доповідь д.м.н.,професора каф. гастроентерології і терапії ФПО  ДДМА, Щербініної М.Б  «Ерадикаційні схеми хелікобактерної інфекції. оптимальний підхід до вибору препаратів». В своїй доповіді Марина Борисівна зупинилась на перевагах комбінованого препарату Бета-Клатінол.Підбір лікувальних засобів у препараті, зазначила Марина Борисівна, по складу та дозуванням повністю відповідає Маастрихтському консенсусу-3.Бета-Клатінол є ефективним варіантом АХТв умовах України,де достатньо великий рівень первинної  резистентності Н.hylori до нітроімідазолів. Окрім цього, до складу препарату входить ІПП – пантапразол, що має додаткові переваги у  вигляді найбільш довготривалого кислотопонижуючого ефекту.Окрім цього, пантапразол має низьку афінність до печінкової Р450 – ферментної системи.
 
    Кожен блістер Бета-Клатінолу містить 2 таблетки  пантапразолу (40 міліграм), 2 пігулки кларитромицину(500 міліграм) і 2 пігулки амоксициллину(1000 міліграм). Для зручності три препарати розташовано в блістері поряд, а на покривній фользі є маркування „Ранок” і „Вечір”. Курс лікування передбачає прийом трьох препаратів 2 рази на день протягом 7-14 днів. Вартість курсового лікування істотно нижча, ніж застосування трьох окремих препаратів різних фірм-виробників.
 
Для лікарів призначення Бета-Клатінолу також є достатньо  зручним, оскільки дозволяє проводити АХТ у відповідності із міжнародною угодою, що сприяє підвищенню відсотка ерадикації інфекції Н.pilori.
 
Компанія «Сінмедик»приймала активну участь у житі гастроентерологічноготижня.На стенді компаніі проводились не тільки презентації продуктів компаніі, але різноманітні цікаві заходи із врученням  подарунків. Було презентовано два DVD –плеєра, та дві флєш-карти.
 
Всі учасники розіграшу отримали подарунки від компанії.
 

 

 
Хочемо всім   побажати творчої наснаги, плідної праці та досягнень у своїй нелегкій  щоденній роботі .

 

© 2007-2018 Synmedic Ltd. Всі права захищені
© Розробка сайту AMT
Поставити
запитання
Закрита
зона