En  Ua
Сінмедік ЛТД
Події
Газета «Сінмедік»
На головну Мапа сайту Контакти
Компанія
Препарати
Дослідження
Консультація
Новини
Контакти
   Новини      Події      
06.06.07 
Наші зустрічі у Клубі Лотос
Компанія «Сінмедик ЛТД» продовжує зустрічі Клубу Лотос.
Гостями цих свят були наші друзі та партнери по бізнесу з усієї України – учасники Клубу Лотос. Приємно зазначити, що наше коло розширюється. Так, у вересні Клуб Лотос виріс вдвічі в порівнянні з червнем 2007р. Дякуємо друзям Клубу за плідну співпрацю.
Розважальні програми, ігри, танці, додаткові подарунки, а найголовніше – це нагода спілкуватись – все це і є засідання Клубу Лотос. Компанія створює дружню атмосферу для знайомства та співпраці. Наприклад, 26 червня ми відпочивали разом на Трухановому острові у Києві. А 20 вересня ми познайомились з пам’ятними місцями Києва – Видубицьким чоловічим монастирем та скитом монахів Китаєва пустинь. Ввечері цього дня на банкеті були визначенні власники додаткових подарунків, які медичні представники компанії «Сінмедик ЛТД» доставили щасливцям. Тож Ви завжди можете очікувати приємні несподіванки від Клубу Лотос.
Клуб Лотос – довгостроковий проект, розрахований на всіх бажаючих працювати та відпочивати разом із нами.
Ми нагадуємо, що бути разом з клубом Лотос може кожен фахівець фармацевтичної галузі.
Бути учасником Клубу Лотос це
·                          Цікаво –Ви маєте нагоду спілкуватися з колегами на наших святах, де Вас чекає гарний настрій та сюрпризи
·                          Прибутково – Ви маєте згоду працювати з відомими препаратами, що не потребують зайвих зусиль у продажі.
·                          Вигідно – Ви маєте змогу отримувати подарунки від нас так часто, як тільки Вам цього забажається.
Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до КЛУБУ ЛОТОС від компанії Сінмедик ЛТД!
© 2007-2018 Synmedic Ltd. Всі права захищені
© Розробка сайту AMT
Поставити
запитання
Закрита
зона