En  Ua
Сінмедік ЛТД
Антибактеріальні та антисептики
Гастроентерологічні
Нестероїдні анальгетики та спазмолітики
Протипростудні
Комбігрипп
Комбігрип мазь
Комбігрипп Декса
Ацетин
Хондропротектори
На головну Мапа сайту Контакти
Компанія
Препарати
Дослідження
Консультація
Новини
Контакти
   Препарати      Протипростудні      Комбігрипп Декса
Комбігрипп Декса
Інструкція з
використання
Комбігрип Декса (парацетамол 500 мг, кофеїн 30 мг, фенілефрину гідрохлорид 10 мг, хлорфеніраміну малеат 2 мг, декстрометорфану гідробромід 10 мг) таблетки №8
  • Нормалізує температуру тіла
  • Покращує загальний стан при вірусній інфекції
  • Усуває нежить, чхання та біль в горлі та м’язах
  • Усуває першіння в горлі та сухий, частий, подразнюючий кашель
Дозування:
  • Дорослим та дітям, старшим 12 років – 1 таблетка до 4 разів на добу
  • Дітям від 6 до 12 років – по 0,5 таблетки до 4 разів на добу. Інтервал між прийомами не менше ніж 4 години.
© 2007-2017 Synmedic Ltd. Всі права захищені
© Розробка сайту AMT
Поставити
запитання
Закрита
зона